Ортопедичні матраци

Показано 1–16 із 58

1770 грн3840 грн
2950 грн7710 грн
16758 грн19110 грн
4250 грн4960 грн
1060 грн1650 грн

Ми пропонуємо широкий вибір матраців з ортопедичним та анатомічним ефектом (більше 50 моделей з унікальною наповненістю), для Вашої зручності всі ортопедичні матраци розділені на відповідні категорії.

Ми пропонуємо безпружинні матраци, матраци для дітей з кокосу, а також пружинні матраци для найвибагливіших покупців.

Безумовно, найкращий анатомічний ефект досягається у матрацах із використанням незалежних пружин Pocket Spring. Це досягається за рахунок того, що пружини у незалежному блоці не мають жорсткого зв’язку, що дозволяє точково підтримувати тіло по всій довжині. Майте на увазі, у нас Ви можете замовити та купити матрац будь-якого розміру з різними наповнювачами за Вашим бажанням.

Також ви можете придбати ортопедичні матраци на замовлення (нестандартні розміри матраців). Вся продукція сертифікована відповідно до чинного законодавства України. Щоб дізнатися ціну на матрац нестандартного розміру, зв’яжіться з нами зручним способом.


Матраци на пружині Боннель

Це ортопедичні матраци в основі яких використовується блок пружин типу Боннель, зі всілякими натуральними та синтетичними наповнювачами на Ваш вибір. Якісні, надійні та НЕДОРОГІ ортопедичні матраци з основною функцією – забезпечити якісний сон кожному покупцю матраца.

Матраци на пружині Pocket Spring

У матрацах на незалежному пружинному блоці Pocket Spring є яскраво виражений анатомічний ефект. Цей ефект має місце тому, що кожна пружина може прогинатися незалежно від сусідньої пружини. А це, у свою чергу, забезпечує більш повне розслаблення хребта і, відповідно, комфортний відпочинок.

Безпружинні матраци

Це елітні матраци, у виробництві яких не використовується пружинний блок. Основними наповнювачами в таких матрацах використовують різні комбінації натурального латексу, кокосової койри, Memory Foam та ППУ. У безпружинних матрацах є ефект зима-літо. Чохол на блискавці.

Матраци для дітей

У цьому розділі представлені матраци дитячі. Це безпружинні матраци з кокосової койри, латексу та пінополіуретану (ППУ), а також їх комбінації. Чохол для дитячих матраців виготовлений зі 100% бавовняної тканини на блискавці (можна зняти). Дитячі матраци рекомендується використовувати з перших днів життя вашого малюка.

Матраци на каркасі

Це міцні односторонні матраци з ортопедичним ефектом, на основі яких розміщується дерев'яний каркас з ламелями або типу ламель. Для збільшення ортопедичного ефекту такий матрац за бажанням можна додатково додати кокос або латекс.

Ексклюзивні матраци

Це матраци, які створюються індивідуально з урахуванням побажань кожного замовника. Фабрика Віка пропонує скористатися можливістю купити матрац з наповнювачами, формою та розмірами на Ваш вибір. Термін виготовлення таких матраців до 7 днів.