Тумби та комоди Естелла

Відображаються усі з 5 результатів

2490 грн2630 грн
3840 грн6670 грн
4330 грн7030 грн
12200 грн16870 грн
11400 грн14590 грн

Тумби та комоди Естелла - фабрика Естелла представляє нові модельні серії додаткових меблів для спальні. І вони мають свої назви - Вега і Тесса. Їх перші літери Вам вже повинні бути знайомі за назвами тумбочек Т2 і В2.

І першими в них будуть довгоочікувані всіма КОМОДИ з натуральної деревини! Через безліч нюансів пов'язаних з деревом меблевим майстрам довелося практично винаходити комод наново. Потрібно було подолати чимало труднощів і витратити дуже багато часу для того, щоб Ви без проблем могли зібрати його самі і користуватися довго і з задоволенням.

Ціна на ці вироби приємно Вас здивує не менше дизайну!

І один невеликий нюанс:

Колір №102 (натуральне дерево), на жаль через використання різних товщин дерев'яних матеріалів, практично неможливо підібрати їх у один колір, відтінки окремих деталей можуть бути зовсім різними, від червоного до жовтувато-світлого. Попереджаємо Вас про це ще до здійснення покупки!

Фабрика Естелла представляє нові модельні серії додаткових меблів для спальні. І вони мають свої назви - Вега і Тесса. Їх перші літери Вам вже повинні бути знайомі за назвами тумбочек Т2 і В2.

І першими в них будуть довгоочікувані всіма КОМОДИ з натуральної деревини! Через безліч нюансів пов'язаних з деревом меблевим майстрам довелося практично винаходити комод наново. Потрібно було подолати чимало труднощів і витратити дуже багато часу для того, щоб Ви без проблем могли зібрати його самі і користуватися довго і з задоволенням. Ціна на ці вироби приємно Вас здивує не менше за дизайн!

Переваги комодів Естелла:

  • Стінка комода зібрана з 3 частин, що виключає її деформацію, не забувайте, що дерево частково живе своїм життям.
  • Повністю розбірна конструкція та поділ деталей на 2 упаковки допоможуть уникнути проблем під час перевезення.
  • Оригінальна зовнішність не дасть пройти повз жодного потенційного покупця! Спробуйте знайти щось таке ж і Ви переконаєтеся в цьому самі!
  • Детальна інструкція для складання, зрозуміла будь-кому та помічники не потрібні!
  • Верх комода це склеєний цільний щит або масив (Бук/Ясен) завтовшки не менше 24 мм.!
  • Ми не використовуємо ДВП у днищах ящиків, а повністю віддаємо перевагу HDF. Цей матеріал твердіший у 3 рази, а значить надійніший!
  • Телескопічні направляючі, що стали в наших меблях вже звичайним явищем також використані і в комодах.