Комод Тесса

11400 грн14590 грн

Артикул: MS-44417 Категорія: Виробник:

Дерев’яний комод Тесса – ідеальне рішення для Вашого інтер’єру, що поєднує елегантність і функціональність. Виготовлений меблевою фабрикою Естелла, цей комод має безліч переваг, які гарантують Вам комфорт, надійність та неперевершений зовнішній вигляд.

Комод Тесса ідеально вписується в будь-який стиль інтер’єру. Він вражає своєю місткістю, маючи три просторі ящики, що дозволяє зберегти безліч речей в організованому порядку. Прямі лінії дизайну комода гармонійно поєднуються з різноманітними дерев’яними ліжками, такими як Рената, Рената Люкс, Селена, Титан, Нота Бене, надаючи інтер’єру солідності та стильності.

Особлива увага приділяється фурнітурі комода. Ми використовуємо роликові напрямні двох типів: Стандарт та Комфорт, щоб забезпечити легкість відкривання та закривання ящиків. Крім того, комод Тесса має такі переваги:

 • Бічна стінка комода складається із трьох частин, що захищають його від можливої деформації. Відомо, що дерево частково живе своїм життям.
 • Повністю розбірна конструкція комода та розподіл деталей на дві упаковки сприяють легкості транспортування та запобігають проблемам під час перевезення.
 • Оригінальний зовнішній вигляд комода вразить кожного потенційного покупця, даруючи Вам витонченість та оригінальність у кожному будинку.
 • Детальна інструкція зі збирання комода зрозуміла всім, не вимагає допомоги помічників.
 • Верхня частина комода створена зі склеєного цільного щита або масиву (бука) завтовшки не менше 24 мм, що забезпечує його надійність та довговічність.
 • Ми не використовуємо ДВП для днищ ящиків, натомість віддаємо перевагу HDF – матеріалу, який у 3 рази міцніший, забезпечуючи більш високу надійність та стійкість.

Не проґавте купити комод Тесса та насолоджуйтесь його функціональністю, надійністю та привабливим дизайном у Вашому домі!

Правильна та чітко збалансована конструкція. Широка кольорова гама кольору. Вся продукція проходить жорсткий контроль якості. Зверніться до нас сьогодні і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір.

Фурнітура

Стандарт, Комфорт

Ширина комода (см)

85

Висота комода (см)

80

Глибина комода (см)

53

Щит и массив бука

У виробництві щита та масиву фабрика Естелла використовує лише тверду деревину бук. МАСИВ це суцільноламельний матеріал, в якому елементи (ламелі) склеєні по довжині без торцевих зрощень. Такий матеріал має високу надійність, а також красивий малюнок дерева. У свою чергу, ЩИТ це більш високотехнологічний матеріал, який крім поздовжніх склейок має ще й поперечні місця зрощування. Варто відзначити, що і ЩИТ і МАСИВ однаково надійні, і мають однакові якості (міцність, надійність, і т.д.), різниця лише у зовнішньому естетичному вигляді.

Комод Тесса фурнітура стандарт
Комод Тесса фурнітура стандарт
Фурнітура комфорт
Фурнітура комфорт
Фурнітура стандарт
Фурнітура стандарт

УВАГА! Телефонуйте, швидше за все комод в потрібному кольорі є готовий на складі.

Інструкція зі складання комоду Тесса

Складання шухляд.

Комод Тесса - складання шухляд
Комод Тесса – складання шухляд

Корпус шухляди складається з 5 деталей, дістаньте їх з упаковки і перш ніж розпочати складання переконайтеся в правильному розташуванні бічних стінок.

 1. Фасад шухляди
 2. Бічна стінка (права)
 3. Бічна стінка (ліва)
 4. Задня стінка
 5. Днище
 6. Фіксуючі планки
 7. Гвинти 4,5х6 (2 шт.)

Починайте складання, в послідовності вказаній на зображенні.

Комод Тесса - складання шухляд
Комод Тесса – складання шухляд
Комод Тесса - складання шухляд
Комод Тесса – складання шухляд
Комод Тесса - складання шухляд
Комод Тесса – складання шухляд

Складання корпусу.

1. В комплекті є дві, вже зібрані, бічні стінки та планка-перемичка. На одну з бічних стінок закріпіть планки (Зображення-1). Після встановлення планок зафіксуйте їх муфтою, затягніть до упору у напрямку стрілки. Далі встановіть другу бічну стінку і також зафіксуйте її муфтою.

Комод Тесса - складання корпусу
Комод Тесса – складання корпусу

2. На зібраний корпус опустіть та прикріпіть стільницю. Переконайтеся, що з усіх боків всі кріплення збіглись. Тільки після цього зафіксуйте її за допомогою кутників, гвинтів і шурупів, в послідовності вказаній в пунктах 2 і 3.

Комод Тесса - складання корпусу
Комод Тесса – складання корпусу

3. Покладіть корпус комоду лицевою стороною до низу, закріпіть обидві частини задньої стінки, як вказано на зображення нижче.

Комод Тесса - складання корпусу
Комод Тесса – складання корпусу

Встановлення шухляд.

1. Фасад шухляд з внутрішньої сторони промарковані наліпками А, В, С (А – верхня шухляда, В – середня, С – нижня). Для встановлення шухляд достатньо вставити їх в пази, і засунути до упору.

Комод Тесса - встановлення шухляд
Комод Тесса – встановлення шухляд

2. Після встановлення шухляд переходьте до монтажу ручок.

Комод Тесса - встановлення шухляд
Комод Тесса – встановлення шухляд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…

3840 грн6670 грн
12200 грн16870 грн
4330 грн7030 грн
2490 грн2630 грн

З цим товаром купують

6150 грн14970 грн
14700 грн23630 грн
9340 грн14500 грн