На пружині Боннель

Показано 1–16 із 23

Матраци на пружині Боннель
це матраци в основі яких використовуються пружини типу Боннель, з натуральними та штучними наповнювачами на Ваш вибір.

Якісні, надійні та доступні за ціною ортопедичні матраци з основною функцією забезпечити якісний сон кожному покупцю матраца.

Матраци на пружині Боннель створюються з екологічно чистих наповнювачів, завдяки яким виріб зберігає свою еластичність та міцність під впливом людського тіла. Вони відмінно відновлюють свою первинну форму, рівномірно розподіляють навантаження по всій поверхні спального місця, а також забезпечують зручну підтримку Вашого хребта в правильному анатомічному та фізіологічному положенні.

Додаткову жорсткість матрацам на пружині Боннель надає кокосова койра, а м’якість – перфорований латекс. Більшість моделей із цієї серії доповнені ефектом зима-літо, за рахунок бавовняної вати, верблюжої вовни та льону, або виготовлені у спеціальному чохлі, стьобаному натуральною вовною та бавовною.

Всі наповнювачі матраців на пружині Боннель забезпечують максимальний комфорт, тепло і затишок, а також гіпоалергенність.

Сьогодні, щоб купити матрац на пружині Боннель, не потрібно їхати закордон, адже всі моделі виробляються в нашій країні.

Для того, щоб замовити матрац нестандартного розміру, зв’яжіться з нами зручним способом.

Ви можете купити матрац у Києві та Львові за цінами виробника!