На пружині Pocket Spring

Показано 1–16 із 21

Матраци на пружині Pocket Spring
– елітна серія, де є яскраво виражений анатомічний ефект. Такий ефект має місце тому, що кожна пружина може прогинатися під впливом навантаження незалежно від сусідньої пружини. А це, у свою чергу, забезпечує більш повне розслаблення хребта і, відповідно, більш комфортний відпочинок.

Матраци на пружині Pocket Spring мають високий ступінь адаптації до особливостей будови людського тіла і чудово забезпечують пружну підтримку, точково розподіляючи навантаження по всій поверхні пружинного блоку. Це у свою чергу дозволяє хребту – перебуває у правильному анатомічному становищі під час сну.

Крім того, наповнювачі з кокосової койри надають матрацам додаткову пружність, а латекс – м’якість.

Також, більшість моделей з цієї серії забезпечені ефектом зима-літо, забезпеченим завдяки використанню верблюжої та овечої вовни, а також льону та бавовняної вати.

Всі природні наповнювачі матраців на незалежних пружинах Pocket Spring забезпечать Вам максимальний комфорт, затишок та ідеальний мікроклімат у будь-яку пору року.

Відзначимо також, що всі моделі цієї серії укомплектовані знімними чохлами, які відповідають за гігієнічність спального місця і легкої самостійної чистки в міру забруднення матраца.

Для того, щоб купити матрац на пружині Pocket Spring, Вам не потрібно замовляти їх за кордоном, адже всі ці матраци створюються в нашій з Вами країні, при цьому відповідаючи всім стандартам якості і ні крапельки не поступаючись закордонним виробам такого ж типу.

Ви можете купити матрац на незалежних пружинах у Києві чи Львові за ціною виробника!