Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої

Двоярусне ліжко в дитячій кімнаті – це мрія кожної дитини.

У таких ліжках використовується унікальна конструкція з ярусами, які розміщуються вертикально один над одним, що дозволяє оптимізувати використання вертикального простору дитячої кімнати.

Це особливо корисно в обмежених площею приміщеннях, де кожен сантиметр має значення.

Дитяча кімната, обладнана двоярусним ліжком, виглядає не тільки стильно, а й до вподоби не лише дітям, а й їхнім батькам.

Двоярусне ліжко Дует Плюс з шухлядами та планкою безпеки в кольорі бук
Двоярусне ліжко Дует Плюс з шухлядами та планкою безпеки в кольорі бук

Двоярусне ліжко – переваги

 • Двоярусне ліжко – це ідеальне рішення для будинків та квартир з обмеженим простором. При виборі такого ліжка Вам не доведеться робити компроміси між зручністю сну та функціональністю меблів, такою як додаткові тумби та ящики.
 • Однією з ключових переваг двоярусних ліжок є їхня доступна ціна. Купити двоярусне ліжко буде набагато економічнішим, ніж придбання двох окремих ліжок.
 • Сучасна меблева промисловість пропонує ще більше функціональності для таких ліжок. Багато моделей оснащені планками безпеки, які можуть бути встановлені як на верхньому, так і нижньому ярусі. Подвійна планка безпеки може бути прикріплена до нижнього ярусу, тоді як одинарні борти можуть використовуватися як на верхньому, так і нижньому рівні. До того ж, багато двоярусних ліжок доповнюються вбудованими шухлядами на коліщатках для зберігання постільної білизни або іграшок.
 • Унікальна система прихованих клиновидних з'єднань
  Унікальна система прихованих клиновидних з’єднань

  Ще однією важливою перевагою двоярусних ліжок від фабрики Естелла є їхній дизайн без видимих кріплень. Унікальна система клиноподібних з’єднань забезпечує міцність та надійність конструкції, при цьому на поверхні ліжка відсутні гострі елементи, такі як гайки, шайби або пластини.

Таким чином, двоярусні ліжка поєднують у собі функціональність, економічність та безпеку, роблячи їх ідеальним вибором для дитячих кімнат та приміщень з обмеженим простором.

Двоярусне ліжко – недоліки

 • Обмежений простір для верхнього ярусу. Одним із основних недоліків двоярусних ліжок є обмежений простір для верхнього ярусу. У квартирах із низькими стелями це може створити дискомфортне відчуття близькості до стелі, особливо для дорослих.
 • Суперечки серед дітей. Якщо в сім’ї є кілька дітей, суперечки про те, хто спатиме на верхньому ярусі, можуть стати реальною проблемою. Близнюки або діти з характером можуть боротися за право вибору верхнього рівня, що може спричинити конфлікти.
 • Безпека для дітей. Двоярусні ліжка можуть становити небезпеку для маленьких дітей. Рекомендується уникати розміщення дітей дошкільного віку на верхньому ярусі через ризик травмування під час спуску сходами або можливості впасти під час сну.

У підсумку, незважаючи на деякі недоліки, переваги двоярусних ліжок, такі як економія простору та практичність, роблять їх привабливим вибором для багатьох сімей.

Які бувають двоярусні ліжка

 • Класичний варіант двоярусного ліжка – два спальних місця, які розміщені один над одним. Такі меблі оцінять сім’ї, у яких двоє дітей живуть в одній кімнаті.
 • Двоповерхове ліжко з одним спальним місцем на другому ярусі. У сім’ї одна дитина, а ліжко все ж таки потрібне? І такі варіанти також існують. На верхньому ярусі розміщується спальне місце, а нижній найчастіше використовується як:

Зручний письмовий стіл

Прекрасний варіант для юних обдарувань, які можуть займатися уроками або читати книги у своєму особистому кабінеті, а потім — одразу вирушати відпочивати.

Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої
Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої

Спортивний куточок

Ліжко, обладнане шведською стінкою, гімнастичними кільцями та іншим інструментом незамінне рішення для молодих спортсменів.

Гардероб або комод

Ефективне рішення для невеликої дитячої, в якій немає де додатково розмістити окремі меблі для зберігання речей.

Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої
Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої

Ігрова зона

Тут дитина може проводити час зі своїми улюбленими іграшками, приймати гостей або навіть кататися з гірки (якщо передбачена конструкцією).

Меблеві майстри на замовлення можуть виготовити і креативніші ліжка: все залежить від побажань замовника.

Розміри спального місця в дитячому двоярусному ліжку можуть бути:

80х190 см – 80х200 см – 90х190 см – 90х200 см

Зверніть увагу: розміри (ширина/довжина) ліжка та розміри спального місця не одне й те саме!

Розміри ліжка будуть завжди більшими за спальне місце, наприклад двоярусне ліжко Дует зі спальним місцем 80х190 матиме фактичний розмір 86х198 см. Ця інформація вказана в характеристиках ліжок.

Як вибрати двоярусне ліжко в дитячу

Вибираючи двоярусне ліжко, варто звернути увагу на такі параметри:

Розмір спального місця

Оптимальні розміри дитячого двоярусного ліжка для малюків 80 х 190 см або 80 х 200 см.

Висота ліжка Дует і Дует Плюс при ширині 80 см становить 150 см. Старшим дітям можна брати спальні місця шириною 90 см і довжиною до 200 см.

При ширині 90 см висота ліжок Дует і Дует Плюс складає 178 см. Іноді відразу купують ліжко «на виріст», головне переконатися, що малюк не випаде.

Матеріал

Безумовно, найкращими в експлуатації є ліжка з міцного, екологічно безпечного, надійного та красивого дерева.

Дешевша альтернатива – це ліжка з металу. Меблі з ДСП теж можна розглянути, важливо, щоб у виробника були відповідні гігієнічні сертифікати.

Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої

Якість виконання

Переконайтеся, що обране Вами ліжко має ідеально відшліфовану поверхню, не має задирок, тріщин.

Уточніть, які лакофарбові покриття використовуються у виготовленні ліжка, чи немає у складі небезпечних барвників чи токсичних речовин.

Важливо оцінити надійність конструкції та стійкість другого ярусу, ліжко не повинно хитатися.

Дизайн

Звертайте увагу на загальний інтер’єр кімнати, а також на того, для кого Ви вибираєте ліжечко.

Наприклад, для маленьких принцес ідеальне двоярусне ліжко може бути виконане у вигляді королівської карети або будиночка ляльки Барбі.

Хлопчикам більше до вподоби будуть меблі у вигляді машинки або ракети.

Комплектація

Крім спального місця, ліжко може бути оснащене висувними ящиками під нижнім ярусом для зберігання постільних речей або іграшок, сходи з прихованими полицями всередині сходів, планки безпеки для нижнього і верхнього ярусів і т.д.

7 думок про “Двоярусне ліжко – найкраще рішення для дитячої

 1. Оксана говорить:

  Конструктивна критика:
  1. Не вистачає контексту та аргументації, щоб підтвердити твердження про те, що двоярусне ліжко є найкращим рішенням для дитячої кімнати.
  2. Необхідно враховувати можливі недоліки або обмеження двоярусних ліжок, такі як безпека, зручність використання, доступність для дітей різного віку тощо.
  3. Було б корисно додати порівняння з іншими типами ліжок та довести, чому саме двоярусне ліжко вважається найкращим варіантом.

 2. Евеліна говорить:

  Здається, двоярусне ліжко справді може бути чудовим рішенням для дитячої кімнати. Вона допоможе заощадити місце та створити затишну обстановку для дітей. Сподіваюся, що вона буде не тільки зручною, а й безпечною для малечі.

 3. Світлан говорить:

  Цілком можливо, що двоярусне ліжко є зручним та практичним рішенням для дитячої кімнати. Воно дозволяє заощадити місце, а також створює можливість для дітей спати разом, що сприяє їхній близькості та взаєморозумінню. Також це може бути вигідно з економічної точки зору, оскільки купуючи одне ліжко з двома спальними місцями, можна заощадити на покупці другого ліжка.

 4. Жанна говорить:

  – Двоярусне ліжко – це коли діти сплять на двох рівнях: один спить, а другий літає в своїх снах

 5. Надія говорить:

  Класно! Двоярусне ложко – чудове рішення для дитячої кімнати! Тепер у нас більше місця для гри та сну, і діти будуть у захваті від такого ліжка!

 6. Ростислав говорить:

  Здається, що двоярусне ліжко справді може бути чудовим рішенням для дитячої кімнати. Воно дозволяє заощадити місце, створити затишну атмосферу та навіть додати елемент гри в інтер’єр. До того ж, дітям подобається спати на двоярусному ліжку, адже це як невелика пригода щоразу, коли вони лягають спати.

 7. Тетяна говорить:

  Двоярусне ліжко не лише зберігає простір у кімнаті, але й створює можливість для дітей спільно проводити час, грати разом і спілкуватися. Також важливо враховувати, що двоярусні ліжка мають бути виготовлені з безпечних матеріалів, що додасть батькам спокою та впевненості у безпеці своїх дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *