Популярні механізми трансформації диванів

Сучасний меблевий ринок пропонує своїм клієнтам безліч різних диванів і ліжок, оснащених різноманітними механізмами трансформації, призначеними для зручності складання або навпаки, розкладання в спальне місце.

Але які механізми трансформації диванів найбільше підійдуть для моєї квартири? – Запитаєте Ви у продавця-консультанта в спеціалізованому меблевому магазині. Адже, якщо раніше дивани ділилися виключно на два види (за системою трансформації): класична софа та книжка, то зараз асортимент розсувних механізмів може заплутати будь-якого, навіть найусвідомленішого споживача.

Єврокнижка, дельфін, алігатор, акордеон – різні й такі не зрозумілі простій людині слова, якими так люблять апелювати досвідчені продавці, які намагаються продати нам певну модель із каталогу своєї продукції. Для того, щоб не потрапити в халепу, кожному споживачеві, що поважає себе, необхідно озброїтися корисною інформацією з даної статті, завдяки якій Ви зможете підібрати для себе саме ту модель дивана, яка найкраще впишеться в інтер’єр Вашого будинку, квартири або офісу.

Популярні механізми трансформації диванів
Популярні механізми трансформації диванів

Ознайомившись з цією статтею, Ви зможете не тільки з’ясувати, що конкретно ховається за інтригуючими і незвичайними назвами трансформуючих механізмів, та й стати реальним експертом у питанні вибору спального місця.

Отже, представляємо Вам

Механізм трансформації «Єврокнижка»

Механізм трансформації «Єврокнижка»
Механізм трансформації «Єврокнижка»

На сьогоднішній день, механізм розкладки – «єврокнижка», вважається одним із найпопулярніших і затребуваних способів трансформації спального місця завдяки своїй міцності та довговічності. І не дивно, адже «єврокнижка» стала сучаснішою і зручнішою за звичайну «книгу», ввібрала в себе всі новітні функціональні елементи сучасного меблевого виробництва.

Розкладається ця система наступним чином: необхідно витягнути (або викотити) вперед сидіння дивана, поступово переводячи спинку з вертикального положення в горизонтальне до тих пір, поки воно повністю не займе місце, що звільнилося. Крім того, «єврокнижка» розкладається набагато простіше і швидше, ніж звичайна «книжка», тому з такою конструкцією зможе впоратися навіть Ваша дитина.

Крім легкості та надійності, до плюсів цієї системи також можна додати: наявність прихованої скриньки для постільної білизни, рівне спальне місце, довговічний та простий у використанні розкладний механізм, а також необов’язкове зняття дрібних елементів конструкції та придатність для регулярного використання.

Прямі дивани Єврокнижка Кутові дивани Єврокнижка

Механізм трансформації «Книжка»

Механізм трансформації «Книжка»
Механізм трансформації «Книжка»

Досить поширений механізм розкладки у спальне місце, друга його назва «Клік-клак». Багатьом знайомий ще з раннього дитинства, бо має давню історію.

Для того щоб розкласти диван з таким механізмом в спальне місце, необхідно підняти сидіння до спинки до характерного клацання з двох сторін дивана, після чого опустити сидіння в горизонтальне положення.

Так само диван складається. Плюси: простота використання. Недолік: диван з таким механізмом не повинен щільно примикати до стіни.

Дивани Книжка

Механізм трансформації «Викатний» або «класична софа»

Механізм трансформації «Викатний»
Механізм трансформації «Викатний»

Диван із системою розкладки «викатний» – це комфортна, м’яка, елегантна і проста в трансформації модель, яка відмінно впишеться навіть у невелике приміщення.

Розкладається диван з механізмом «викатний» наступним чином: нижня частина конструкції висувається на себе, утворюючи місце для подушки (матраца), що знаходиться на сидінні, в яке вона з легкістю укладається, створюючи при цьому зручне і рівне спальне місце.

У механізму «викатний» є парочка переваг: рівне, комфортне і м’яке спальне місце, простота в експлуатації системи розкладки, довговічність і функціональність. Якщо ж говорити про недоліки, їх не виявлено.

Дивани Викатний

Механізм трансформації «Єврокнижка Пантограф»

Механізм трансформації «Єврокнижка Пантограф»
Механізм трансформації «Єврокнижка Пантограф»

Дивани з механізмом розкладки «Пантограф» є новинкою на ринку сучасної меблевої індустрії, заворожуючи своїх шанувальників неперевершеним зовнішнім виглядом та неймовірною легкістю трансформації.

Для того, що розкласти диван для початку потрібно прибрати подушки (якщо вони є), після чого сидіння дивана витягнути на себе.

До переваг цього механізму можна віднести: велике та пружне спальне місце, легкість у трансформації конструкції, довговічність та ергономічність. Мінуси “Пантографа”: габаритність.

Дивани Пантограф

Механізм трансформації «Дельфін»

Механізм трансформації «Дельфін»
Механізм трансформації «Дельфін»

Диван з механізмом трансформації «дельфін» – це неймовірно зручна, комфортна та лаконічна модель, яка ідеально впишеться як у простору вітальню, так і в дитячу кімнату.

Розкладається “дельфін” за наступною схемою: з-під основного сидіння викочується спеціальна секція, що піднімається за спеціальну петлю-ремішок і встановлюється в одній площині з основним сидінням, таким чином утворюючи повноцінне спальне місце. Всі ці маніпуляції нагадують дельфіна, що пірнає в морську безодню, через який, власне цей механізм і отримав свою назву.

Достоїнствами «дельфіна» є: простота у складанні та розкладанні, велике спальне місце, здатність витримувати значні навантаження, а також міцність, довговічність та надійність конструкції. Недоліки: необхідно дещо приловчитися до розкладання дивана.

Прямі дивани Дельфін Кутові дивани Дельфін

Механізм трансформації «Акордеон»

Механізм трансформації «Акордеон»
Механізм трансформації «Акордеон»

Завдяки своєму широкому, високому, зручному та рівному спальному місцю, а також схожістю з гармошкою, дивани із системою розкладки «акордеон» завоювали таку шалену популярність серед любителів комфорту та функціональності.

Для того, щоб розкласти «акордеон», необхідно злегка підняти сидіння до характерного клацання і злегка потягнути його на себе, поки Ваш диван не перетвориться на повноцінне спальне місце.

Такий механізм трансформації має ряд значних переваг: рівне, м’яке, зручне та високе спальне місце, легкість трансформації, малогабаритність у складеному стані, місткі ящики для білизни та 100% надійність конструкції.
Що ж до недоліків, то в «акордеоні» їх не спостерігається.

Механізм трансформації «Телескоп»

Механізм трансформації «Телескоп»
Механізм трансформації «Телескоп»

Вважається, що саме система розкладки «телескоп» диванів є довговічною, міцною і надійною, оскільки її механізм розрахований на часті трансформації.

Все що Вам знадобиться для того, щоб розкласти диван з механізмом «телескоп» – це потягнути за спеціальну петельку-ремішок, заховану під сидінням, і витягнути спальне місце на себе таким чином, щоб передня частина виїхала вперед, а спинка зайняла її місце .

Позитивні якості механізму «телескоп»: велика, рівна і зручна спальна поверхня, малогабаритність у складеному стані, можливість встановлення дивана впритул до стіни, надійність і довговічність усієї конструкції. Єдиний недолік цієї системи: необхідність докладання незначних зусиль при розкладанні.

Прямі дивани Телескоп Кутові дивани Телескоп

Механізм трансформації «Алігатор»

Механізм трансформації «Алігатор»
Механізм трансформації «Алігатор»

Механізм «Алігатор» використовується для підйому сидіння блоку для білизни в кутових диванах та ліжках із підйомним механізмом.

У представленій статті ми постаралися зібрати найвідоміші та найпопулярніші механізми трансформації, представлені на сучасному меблевому ринку. Завдяки цій інформації, Ви зможете стати не тільки справжнім експертом у галузі правильного підбору спального місця та системи розкладки, але й без допомоги продавця-консультанта підібрати для себе та своїх друзів найпридатніший диван. Вдалих Вам покупок, позитивних емоцій та низьких цін!

3 думок про “Популярні механізми трансформації диванів

  1. Зеновій говорить:

    Конкретний момент, який можна розширити, – це розгляд популярних механізмів трансформації диванів. Автор може додатково описати різноманітні типи механізмів, такі як висувні, розкладні, трансформери, їх переваги та недоліки, а також надати поради щодо вибору найбільш підходящого механізму для конкретних потреб і простору в приміщенні. Також можна звернути увагу на виробників, які використовують інноваційні технології для створення зручних та функціональних механізмів трансформації диванів.

  2. Тереза говорить:

    Текст потребує детальнішого опису популярних механізмів трансформації диванів, таких як розкладання, трансформація в кутовий диван, трансформація в ліжко і т.д. Також варто додати інформацію про те, які матеріали та механізми використовуються для забезпечення зручності та довговічності диванів. Загалом текст можна зробити більш інформативним та цікавим для читача.

  3. Люсьен говорить:

    – Як називається диван, що може перетворитися на ліжко? Диван-трансформер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *